Vše kolem krmení koní

Smluvní podmínky

 

Všeobecné obchodní podmínky

 

Nákup zboží:

Nákup zboží lze provést těmito způsoby:

1. v e-shopu po přihlášení

2. emailem objednavky@krmivakone.cz

3. telefonicky na čísle 773 621236

 

Každý zákazník je povinen seznámit se před nákupem s obchodními podmínkami internetového obchodu www.krmivakone.cz. Uskutečněním nákupu zákazník souhlasí s obchodními podmínkami.

K uskutečnění nákupu je nutné vyplnění všech údajů potřebných k identifikaci zákazníka a doručení zásilky.

Veškeré objednávyk zákazníka jsou po potvrzení provozovatelem považovány za závazné, jejich storno či editaci lze provést do 2 hodin od objednání.

Všechny ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Zákazníci platí za zboží hotově.

 

Zrušení objednávky

Zrušení objednávky ze strany dodavatele je možné z technických důvodů. nepředvídatelných okolností apod. O důvodech zrušení a možných řešeních bude zákazník neprodleně vyrozuměn telefonicky.

 

Reklamace

Reklamovat lze pouze zboží zakoupené u dodavatele. Koncový zákazník je povinen předat zboží dodavateli v originálním balení a je povinnen udat také důvod reklamace. Zjevné vady zboží oznamuje zákazník ihned, nejpozději pak do tří dnů ode dne dodání zboží. Skryté vady zboží zákazník reklamuje do 14 dní ode dne dodání zboží. Po uznání reklamace bude zákazníkovi zboží vyměněno nebo vrácena uhrazená kupní cena.

Reklamace bude vyřízena do 30-ti dnů. Dodavatel se zavazuje dodržovat záruční lhůty garantované výrobcem. Výrobcem garantovaná trvanlivost dodávaných krmiv je 4-24 měsíců od data výroby (dle druhu krmiva) a je uvedena na obalu. Záruční doba začíná datem uvedeným na dodacím listě. Při standartním uskladnění a přepravě si krmiva uchovávají své deklarované nutriční vlastnosti  po celou dobu vyznačené trvanlivosti. Záruka se nevztahuje na škody vzniklé při neodborném zacházení zákazníka s krmivem nebo při nevhodném uskladnění krmiva u zákazníka. Krmiva se skladují v suchu, na chladném místě, chráněném slunečním paprskům. Krmivo je důležité zabezpečit proti škůdcům (hlodavci, hmyz).

Vrácení zboží

Na základě zákona č.367/2000 má nakupující právo na odstoupení od kupní smlouvy bez udání důvodu do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud kupující uplatní nárok na vrácení zboží (odstoupení od kupní smlouvy) podle zákona č. 367/2000 Sb., prodejce vrátí částku zaplacenou zákazníkem (sníženou o náklady na dopravu) do 7-mi pracovních dní od doručení vráceného zboží na adresu prodejce. Zboží musí být vráceno ve stavu schopného dalšího prodeje, neporušené a v původním obalu.

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel internetového obchodu: www.krmivakone.cz se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne v jakékoli podobě třetí staně. Tato data shromažďujeme za účelem realizace obchodního případu a zkvalitnění našich služeb. Jsou nezbytné pro Vaši identifikaci jako kupujícího, k realizacia a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, ke komunikaci s Vámi a také ke správnému dodání zboží.

 

Vaše osobní údaje budou podle zákonan přísně zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a Vámi. Zpracování a nakládání s osobními údaji probíhá v souladu se zákonem 101/2000 Sb. na ochranu osobních údajů. V případě registrace nám dáváte automatický souhlas k tomu, abychom Vaše osobní údaje dle zákona zpracovávali a používali ke komunikaci s Vámi. Tento souhlas můžete kdykoliv písemně ukončit.

Vyhledávání

Kontakt

Krmiva a vše kolem Dolany 313
Dolany, okr.Olomouc
78316
773 62 12 36 Otevírací doba prodejny:

pondělí, úterý ZAVŘENO
středa 13-16
čtvrtek ZAVŘENO
pátek 13-16
sobota 9.00-11.00

Kontaktujte nás